Čo dať dieťaťu ako darček pri príležitosti NÁVRATU DO ŠLOKY?

Vyberte si nejakú klasickú hru, alebo niektorú z našich najpredávanejších hračiek. Ak hľadáte pre svoje dieťa prvú hračku z kolekcie KiddoWorld, tu je niekoľko ručne vybraných návrhov, ako sa ponoriť do sveta zábavy a kreativity:

Tak prečo hračky KiddoWorld?

Viac ako 75% mozgu sa musí po narodení postupne vyvinúť. K najväčšiemu rastu mozgu dochádza v prvých piatich rokoch života. Preto je hra nevyhnutná na budovanie dôležitých neurónových spojení zodpovedných za pamäť, učenie, emocionálnu reguláciu a sociálnu inteligenciu v nasledujúcich rokoch.

Vaše deti za pomoci našich hračiek:

 • Začnú rozpoznávať pocity a emócie
 • Začnú sa vyjadrovať
 • Začnú rozvíjať zameranie a rozsah pozornosti
 • Začnú stimulovať svoju kreativitu
 • Získajú možnosť sa hrať bez toho, aby boli "prilepené" na obrazovke,...

Vzdelávanie formou zábavy:

Podporujte učenie prostredníctvom hry so širokým výberom hračiek, ktoré zlepšujú kognitívne zručnosti, schopnosti riešiť problémy a kritické myslenie.

Prémiová kvalita:

Hračky a výrobky KiddoWorld sú vyrobené tak, aby vydržali dlho, a aby zabezpečili vášmu dieťaťu pôžitok v nadchádzajúcich rokoch.

Bezpečnosť na prvom mieste:

Bezpečnosť vášho dieťaťa je našou najvyššou prioritou. Všetky produkty spĺňajú prísne bezpečnostné normy, vďaka čomu sa budete môcť hrať bez obáv.

Prečo ste si vybrali nás? To je jednoduché!

 • Ideme ruka v ruke s podporovaním rastu a vývoja vášho dieťaťa.
 • Každá hračka v našej kolekcii je vybraná s ohľadom na zabezpečenie rastu a vzdelávania vášho dieťaťa. Len to najlepšie pre naše deti.
 • Sme v tom všetci spoločne. Sme taktiež skupina tiet, strýkov a rodičov, ktorí sa snažia vytvárať hračky, ktoré by boli vhodné na hranie pre naše deti.
 • Naše hračky sú schválené odborníkmi. Deti aj odborníci sa spoločne zhodli na všetkých dizajnoch našich hračiek, vďaka čomu sú naše hračky zábavné a vzdelávacie zároveň.
 • Široká škála: Ponúkame širokú škálu produktov pre deti, od vzdelávacích hračiek a hier až po plyšáky a umelecké remeslá, čím poskytujeme komplexné riešenie pre všetky potreby vášho dieťaťa.
 • Získate rýchlu a spoľahlivú prepravu: Chápeme vzrušenie z toho, keď vám príde nová hračka pre vaše dieťa. Preto zabezpečujeme rýchlu a spoľahlivú prepravu a prinášame úsmevy až k vašim dverám.

NAJLEPŠIA VOĽBA PRE ZÁBAVU PRI NÁVRATE DO ŠKOLY:

(Najpredávanejšie)

1-ročná záruka spokojnosti
Rýchla doprava po celom svete
Jednoduché vrátenie
Bezpečná platba
Jednoduchá platba

VIAC AKO 100 000 spokojných zákazníkov!

Predstavujeme komunitu KiddoWorld:

Sme skupina vášnivých rodičov, tiet a strýkov zjednotených spoločnou vierou v dosiahnutie skutočného rozdielu v živote našich detí. Keďže sme boli svedkami nadmerného času stráveného pred obrazovkou a nepoužívaných hračiek, rozhodli sme sa vytvoriť tie najlepšie hračky, ktoré spájajú zábavu s aktívnym učením, zlepšujú kognitívny vývoj a životné zručnosti. Pridajte sa k nám a urobte pozitívnu zmenu pred začiatkom nového školského roka!